play-sharp-fill

Najnowsza realizacja I LOFT U

IMG_8107

Witaj w I LOFT U

Loftowe kombo artystyczne

Doświadczenie projektowe, kreatywność i wzajemne porozumienie to jedno. Naszej siły upatrujemy jednak przede wszystkim w setkach godzin spędzonych z klientami na rozmowach o ich wizji. Głównie dzięki otwartości na drugiego człowieka, jego pomysły, sugestie i inspiracje udaje się nam tworzyć rzeczy wyjątkowe.

Więcej

01

MEBLE RIG

RIG to nie kolekcja mebli, a loftowy koncept, który można opracować według własnych reguł i potrzeb. Opisaliśmy go poprzez moduły, których dowolna kompozycja na stelażu pozwala na uniwersalne zastosowanie jednego mebla. Dodając poszczególne elementy I LOFT U, z łatwością stworzysz własny, unikalny mebel w stylu loftowym, w wybranej przez Ciebie kolorystyce.

Regał, komodę czy wiszącą szafkę możesz zaplanować w wersji pionowej lub poziomej i w razie potrzeby zmieniać układ, łączyć lub wykorzystywać pojedynczo. Wszystkie części w pełni do siebie pasują. Kubiki, półki czy skrzynki można wymieniać między regałem a szafkami wiszącymi. Zmieniasz moduły wedle potrzeb. Dzisiejsza konfiguracja jutro może wyglądać zupełnie inaczej.

RIG nie wymaga montażu – dostarczamy gotowy projekt, a ewentualna modyfikacja modułów jest wyjątkowo prosta.

Zapraszamy do sklepu

MATERIALIZUJEMY MARZENIA

Nie narzucamy, nie sprzedajemy – w I LOFT U realizujemy Twoją wizję, podążamy za Twoim pomysłem. Wystarczy mail na info@iloftu.pl lub telefon do nas, by nabrał on Twojego loftowego kształtu.

02

USŁUGA PROJEKTOWA

I LOFT U to także kompleksowa aranżacja wnętrz. Projektujemy biura, mieszkania, restauracje, sklepy, kawiarnie, kwiaciarnie. Klienci, z którymi pracujemy, mają gotową wizję lub szukają jej u nas. W każdym przypadku przede wszystkim stajemy się partnerem we współpracy. W zależności od potrzeb, przekładamy propozycje klienta na projekt aranżacji, proponujemy naszym zdaniem najciekawsze rozwiązania lub kompleksowo projektujemy wnętrza. Zależy nam na tym, by nasz klient stał się współtwórcą finalnej realizacji.

Najnowsza realizacja I LOFT U

SOHO FACTORY

Więcej

Nowości w I LOFT U

Zaczęliśmy od modułowości i możliwości ich aranżacji. Teraz przyszedł czas na grę kolorami – zarówno w przypadku stalowych stelaży, jak i poszczególnych modułów. Do kubików, skrzynek i półek w kolorze dębu, dołączają elementy szare, białe i czarne. Co oczywiście nie znaczy, że nie wyprodukujemy innych na Twoje zamówienie.

Zapraszamy do sklepu