Indywidualne wymiary
    Administratorem danych osobowych jest Nakato Sp. z o.o. ul. Domaniewska 37 lok. 2.43, 02-672 Warszawa, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000758325, NIP: 5213846568 REGON: 381829507. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności.

    * Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

    W ofercie przygotowaliśmy zarówno zestawy mebli w stylu industrialnym, jak i poszczególne elementy do dokupienia (kubiki, skrzynki oraz półki). Prosty regał Basic zamienisz w spersonalizowany mebel za pomocą modułów takich jak: kubik zamknięty i otwarty, skrzynka na kwiaty czy półka. Podobnym rozwiązaniem są komody loftowe Bits oraz loftowe szafki wiszące, które możesz dowolnie konfigurować. To meble industrialne z drewna i metalu dla osób, uwielbiających projektować wnętrza, przerabiać gotowe kompozycje, bawić się formą i przestrzenią. To również akcesoria, które z łatwością dopasujesz zarówno do obszernych, industrialnych pomieszczeń, jak i niewielkich przytulnych pokojów loftowych, gdzie liczy się dobre wykorzystanie przestrzeni. To także wyjątkowe meble zaprojektowane z myślą o filozofii urban jungle, czyli metodzie projektowania wnętrza w taki sposób, by zagościło w nim jak najwięcej naturalnej zieleni – umożliwiają to skrzynki na kwiaty, w których zasadzisz mini ogródek oraz półki i kubiki, na których możesz ustawić kwiaty doniczkowe.
    Co w przypadku, jeżeli zechcesz od razu kupić zestaw naszych mebli w stylu loftowym bez konieczności kompletowania poszczególnych elementów? Proponujemy komplety mebli w stylu loftowym: regałów, komód i szafek wiszących. Taki zestaw również można optymalizować poprzez zakup dodatkowych elementów lub zamianę ich miejscami. Meble modułowe dają pełnię swobody w zakresie kształtowania przestrzeni mieszkalnej. Ponieważ jesteśmy producentem mebli loftowych, oferujemy także specjalne meble na zamówienie, dopasowane do indywidualnych potrzeb.
    Poznaj wszystkie możliwości modułowych mebli! Zakochaj się w potencjale zmian!