O nas

O gustach się nie dyskutuje. Chyba, że się je wzajemnie podziela – wtedy można o nich gadać godzinami.

Tak od lat jest z nami. Czas spędzony na rozmowach o przestrzeni, pojmowaniu dobrego smaku i projektowaniu zbudował nas jako przyjaciół, ale także jako niezawodny team. Bo rozprawianie o gustach w wydaniu architekta (Natalia), analitycznej duszy artystycznej (Tomek) dość szybko przekuliśmy w I LOFT U. Tworzymy modułowe meble w stylu industrialnym. W produkcji wykorzystujemy naturalne materiały, takie, jak drewno, ale również stal, aluminium, szkło oraz beton architektoniczny.

Styl loftowy – wcale nie oznacza sztampowy i powtarzalny. My opisaliśmy go poprzez różnorodne moduły. Można z nich skomponować swój własny mebel albo wybrać gotowy pomysł. Reszta zależy od Ciebie, Twojej otwartości i wyobraźni.

Tworzymy też meble i aranżujemy przestrzenie według indywidualnego projektu klienta. To dla tych, którzy nie tylko podzielają nasze loftowe zamiłowania, ale i śmiało wchodzą w rolę projektanta. Z takiej współpracy powstają nasze ulubione, nietuzinkowe projekty. To wtedy nasza praca ma największe szanse nie tyle podążać za trendami, co je wyprzedzać.

O wnętrzach kochamy rozmawiać, ale i słuchać. Jesteśmy otwarci na współtworzenie. Nie narzucamy, nie sprzedajemy – w I LOFT U podążamy za Twoim pomysłem, realizujemy Twoją wizję i współpracujemy z Tobą. Czasem doradzamy. I w stu procentach odpowiadamy za wspólny efekt – czy to pojedynczy mebel, czy aranżację całego wnętrza dla firmy.

I LOFT U to MY
Natalia Siedlecka

Projektant wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Pracuje dla polskich i zagranicznych firm, deweloperów oraz klientów indywidualnych. Na co dzień pomaga ludziom spełniać marzenia o posiadaniu swojego kawałka świata. W I LOFT U zajmuje się projektowaniem prostych, modnych i funkcjonalnych mebli.

Tomek Bernat

Analityczny umysł i artystyczna dusza w jednym. Łączy wiedzę inżynierską z praktyką. W I LOFT U stanowi połączenie między biurem projektowym a warsztatem rzemieślniczym. W swojej pracy poszukuje nowatorskich rozwiązań i oryginalnych form, które przetrwają próbę czasu.